Evde Ek Gelir ve İş Bulma Fikirleri 2022

Evde Paketleme Başvuru Formu 2022

0

Evde Paketleme Başvuru Formu 2022 kapsamında, evde paketleme işi için en güvenilir yol İŞKUR’a başvurmaktır. Evde paketleme işi son yıllarda özellikle 2022 yılında çok kişi tarafından araştırılmakta ve tercih edilmektedir. Hal böyle olunca evde paketleme işi üzerinden dolandırıcılık yaparak insanları mağdur eden şahıslar ortaya çıkmıştır. Bu yüzden güvenilir firmalarla çalışmak önemlidir.

Evde Paketleme Başvuru Formu 2022

En güvenilir evde paketleme işi veren kurum ise İŞKUR’dur. Evde paketleme işi yapmak için başvuru formunu doldurarak teslim etmelisiniz. Bunun için öncelikle İŞKUR’un İnternet sitesine girerek üye olmalısınız. İŞKUR E-şubeye giriş yaptıktan sonra iş arayan girişi kısmına tıklamalısınız. Sizden istenen bilgileri ilgili kısımlara girmelisiniz. 

Sizden istenen bilgiler;

 • isim,
 • soy isim,
 • iletişim numarası,
 • ikametgâh adresi,
 • mesleğiniz ve eğitim durumunuz gibi bilgiler olacaktır.

Bu bilgileri doldurduktan sonra ara kısmını tıklamanız gerekiyor. İkamet ettiğiniz şehri girdikten sonra karşınıza ilanlar çıkacaktır.

Karşınıza çıkan ilanlardan ise hızlıca başvuru yapabilecek ve iş bulabileceksiniz.

 • İSKUR evde paketleme iş ilanlarının güncel listesini görmek için sisteme e devlet şifreniz ile girebilirsiniz.
 • Profilinizi tamamlayıp ikamet ettiğiniz şehri seçerek şehrinizde bulunan evde paketleme isi ilanlarını güncel bir şekilde görebilirsiniz.
 • Başvuru formunuzu doldurduğunuz zaman ilgili meslek danışmanı evde ek iş için aldığın eğitim sertifikasını ve bilgilerinizi sisteme kaydeder.
 • Size uygun olan iş ilanları bulunduğunda meslek danışmanı sizi arayacak ya da iletişim numaranıza bilgi gelecektir.

Sizde bu şekilde başvuru formunu doldurarak ek iş alabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde Paketleme Başvuru Formu 2022 kapsamında, İŞKUR, firmalardan evde paketleme işlerini alarak ev hanımları veya ek iş isteyen kişilere nikah şekeri paketleme, sabun paketleme, tel toka paketleme, kulak çubuğu paketleme ve bunlar gibi bir sürü paketleme gerektiren evden yapılacak işleri sunmaktadır.

 • Evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler ise bu iş imkanlarına nasıl başvuru yapabileceklerini merak etmektedir.
 • Evde paketleme işi için size en yakın İŞKUR şubelerine gidebilir veya İŞKUR’un internet sitesine girip üye olarak başvuru formu oluşturabilirsiniz.
 • Başvuru formunda bulunan ve sizden istenen kişisel bilgileri eksiksiz doldurmanız önem arz etmektedir.
 • Başvuru yaptıktan sonra İŞKUR’da kaydınız oluşturulacaktır ve size uygun işler geldiğinde bilgilendirileceksiniz.
 • Evde paketleme işi için İŞKUR’a bu şekilde başvuru yapabilir ve sizde evde paketleme işlerini alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu?

İŞKUR birçok işçiyi istihdam etmek için her geçen gün yeni iş imkanları sağlamakta ve firmalarla aracılık yapmaktadır. Evlere iş vermek isteyen firmalar, İŞKUR üzerinden bu ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmalar ihtiyaç duydukları işçileri bu şekilde istihdam etmekte, işçiler ise ihtiyaç duydukları işleri İŞKUR aracılığı ile almaktadır. Aynı zamanda bu işlerin istihdamında vasıflı veya vasıfsız eleman gibi kriterler bulunmamaktadır.

Evde Paketleme Başvuru Formu 2022 kapsamında, firmaların İŞKUR aracılığı ile evlere iş vermeleri işçi maliyetlerini düşürmek adına bulundukları bir girişimdir. Bu işleri evde çalışmak isteyen kişilere verdiklerine yol, yemek, sigorta gibi masrafları olmamaktadır. Ek işe ihtiyaç duyan veya evde yapabilecekleri iş imkanları arayan ev hanımları için evde yapılacak işler avantajlı bir seçenektir. Bu yöntemle hem işveren hem de işçi kazançlı çıkmaktadır.

Evde Ek İş Yapmak İçin Nereye Başvurulur?

Evde ek iş yapmak için en güvenilir başvuru yapılacak yer İŞKUR’dur. İŞKUR anlaştığı firmalar aracılığı ile birçok evde ek iş imkânı sunmaktadır. Evde ek işler aile bütçesine katkı sağlamak için iş arayan ev hanımları için oldukça güzel bir iş fırsatı olacaktır.

Evde Paketleme Başvuru Formu 2022 kapsamında, kadınların istihdamını destekleyen bu sistem hem evde çalışmak isteyen kadınlara hem de işverene avantajlı fırsatlar sunmaktadır. İki tarafından karşılıklı yarar sağladığı bu sisteme ise en güvenilir kurum olan İŞKUR aracılık etmektedir.

Bu sebeple en güvenilir başvuru yapılacak yer İŞKUR olmaktadır. Siz de evde ek iş yapmak istiyorsanız size en yakın İŞKUR şubesine giderek bilgi alabilir veya İŞKUR’un internet sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz.

İSKUR Evde Paketleme Ne Kadar?

İSKUR evde paketleme isi evde ek iş isteyen ve evden yapabilecek iş arayan ev hanımları için avantajlı bir gelir kaynağıdır. ISKUR evde paketleme işi çalışma saati ve alınan iş durumuna göre değişebilmektedir.

 • Ancak tam zamanlı çalışılırsa ayda 2500-6000 TL arası kazanç sağlamanız muhtemeldir.
 • Kazanç miktarı ve evde çalışma imkânı bulunması ISKUR evde paketleme işinin bu kadar tercih ediliyor olmasının ve popüler olmasının büyük bir sebebidir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.