Evde Ek Gelir ve İş Bulma Fikirleri 2022

Evde Poşet Katlama İşi İle Haftada 500 TL Kazanç

0

Evde poşet katlama işi ile haftada 500 TL kazanç elde edebileceğiniz oldukça kolay bir iştir. Özellikle ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirerek ev ekonomisine katkı sağlamalarında bu tür işler en iyi gelir kapılarıdır.

Hayat pahalılığı ile beraber birçok kişi ek gelir elde etmenin yollarını aramaktadır. Aktif çalışma hayatına devam eden kişiler boş zamanlarını ek iş yaparak kazanca dönüştürebilir. Herhangi bir sebepten aktif çalışma hayatına katılamayan kişiler için ise bu tür evde yapılan işler çeşitli fırsatlar sunar.

Evde poşet katlama işi yaparak para kazanmak istiyorsanız ilk olarak bu işi veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Gerekli anlaşmayı sağlayıp iş detaylarını öğrendikten sonra iş için ihtiyacınız olan tüm malzemeler evinize teslim edilir. İşin nasıl yapıldığı işveren tarafından detaylıca anlatılır.

Poşet katlama işi kolaylıkla yapabileceğiniz oldukça basit bir iştir. Günde ortalama 3-4 saatinizi bu işe ayırarak aylık yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Tek başınıza veya kalabalık olarak bu işi yapmak gelirinizi de paralel olarak artıracaktır.

Evde Poşet Paketleme İşi

Evde poşet katlama işi, tüm paketleme işlerinde olduğu gibi oldukça basit ve kolay bir iş modelidir. Hiç bir eğitim almanıza gerek yoktur. İşveren firmalar size koliler içerisinde farklı renk ve modelde poşetler verecektir. Öncelikle yapmanız gereken poşetler karışık verildiyse bunları kendi aralarında gruplayarak işe başlamalısınız. Daha sonrasında hasar görmüş ürünleri ayırmanız gerekmektedir.

Son olarak da firmanın talimatına uygun olacak şekilde istenilen miktarlarda poşeti ayırmanız ve ayırdığınız ürünleri yırtılmayacak şekilde 2’ye katlayarak poşetlere koymanız gerekecektir. Bu şekilde sistemli ve devamlı çalışarak evden aylık ortama 2000 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşi İletişim

Evden poşet katlayarak para kazanmak için iletişime geçmeniz gereken firmaların telefon numaralarına ulaşmak için internet üzerinden arama yaparken mutlaka yaşadığınız ilin adını yazarak arama yapın. Örneğin; ‘Ankara poşet katlama işi veren firmalar’ gibi. Yaptığınız aramalarda karşınıza çıkan firmaların web sitelerine tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İkinci bir yol olarak da sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Evde Poşet Katlama İşi

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen öğrenciler veya ev hanımları için ek gelir elde edebilecekleri işlerden birisi de evde poşet katlama işidir. Bu işi tek başınıza veya bir ekip oluşturarak yapabilirisiniz. Ekip çalışması ile daha yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Anlaştığınız firma yetkilileri iş için sizlere belirli bir sayı ve zaman vermektedir. Size söylenen gün ve saate istenilen adedi firmaya teslim etmeniz gerekir. Ödemeler teslimat anında hazırlanan adede göre yapılır. Poşet katlama işi yaparak haftalık ortalama 500 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Etimesgut’ta bulunan poşet katlama işi veren firmalara, internet üzerinden ulaşabilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ya da firmaların sosyal medya sayfalarını takip ederek verilen ilanlardan firmalar ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Etimesgut Evde Paketleme İşi

Paketleme işi yapmak isteyenler için farklı seçeneklerde iş bulmak mümkündür. Ankara Etimesgut’ta evde paketleme işi yaparak ek gelir sağlamak isteyenler için de farklı iş seçenekleri var. Kına paketleme, çorap paketleme, mandal paketleme, sabun paketleme gibi işlerden kendiniz için en uygun olanı seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar 2019

Evde poşet katlama işi yapmak isteyenler bu işi veren firmalara ulaşmak için internette araştırma yapmanız gerekmektedir. Yaşadığınız ilin adını yazarak yaptığınız aramalarda karşınıza çıkan firma numaralarını tek tek arayarak iş ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var. Güvenliğiniz açısından sizden kapora, depozito gibi ücret talep eden firmalara güvenmemelisiniz. T.C no, İBAN gibi kişisel bilgilerinizi de kimseyle paylaşmamalısınız. Bu tür eve iş veren firmalar sizden bu tür bilgiler talep etmezler.

Evlere İş Veren Matbaalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyenlerin iş bulabileceği yerlerden birisi de matbaalardır. Özellikle davetiye, karton kutu veya kartvizit paketleme işi için matbaalar elemana ihtiyaç duyarlar. Evinize yakın yerde bulunan matbaalara eve iş verip vermediklerini sorarak ya da internet üzerinden yaşadığınız ilin adıyla araştırma yaparak eve işveren matbaaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer eçerikler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.