Evde Ek Gelir ve İş Bulma Fikirleri 2022

Getir yemek bayilik nasıl açılır?

0

Getir yemek bayilik nasıl açılır? Konulu yazımızda bugün okuyucularımıza özellikle pandemi dönemi ile birlikte ülkede bir anda en çok kullanılan uygulama haline gelen getir ile ilgili en çok merak edilen ve araştırılanları derleyip sunacağız. Bunun için de yazımıza getirin hayatımıza girişi yani piyasaya çıkışı ile başlamak istedik.

Getir yemek bayilik kapsamında,Getir, Türk girişimci Nazım Salur tarafından 2015 yılında kuruldu. İstanbul merkezli olarak yola çıkan getir uygulaması tüm market ve gıda ihtiyaçlarını evden çıkmadan kısa bir süre zarfında kapınıza getirme avantajı ile tercih edilen bir uygulama olmuştur.

En başlarda sektöre hızlı bir giriş yapamamış gibi görünse de özellikle pandemi sürecinde sokağa çıkma yasakları ile birlikte tabiri caizse ülkede sektörün bayrak taşıyıcısı haline gelmiştir. Ve kısa bir sürede sadece Türkiye’nin dört bir yanına dağılmakla kalmayıp Avrupa’da da faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu sebeple de hızla bu platformun bir parçası olmak isteyen kişi sayısı çoğalmaktadır.

Getir bayisi ayda ne kadar kazanıyor?

Hangi sektörde olursanız olun, kazanacağınız paranın miktarı hizmet verdiğiniz bölgedeki tüketicilerin tüketim alışkanlıklarıyla, sosyo-ekonomik düzeyiyle ve hatta teknoloji kullanım şekliyle bile doğrudan orantılıdır. Ve bu değişkenlere bağlı olarak da değişiklik gösterir. Bu durum getir bayisi ayda ne kadar kazanır sorusunun cevabını da hiç kuşkusuz etkileyecektir.

Getir yemek bayilik kapsamındaBayi olarak bulunulan bölgeye göre çok yüksek miktarlarda gelirler elde edebileceğiniz gibi küçük bir bölgede yer alıyorsanız aylık kazancınız nispeten daha düşük kalabilir. Ancak yapılan araştırmalardan sonra ülke genelinde yer alan tüm getir bayiliklerinin bir ortalaması alınıp 30 bin lira civarında bir aylık kazanç durumunun olduğu görülmüştür.

Getir bayiliğini bulunduğunuz bölge ya da ilçede ilk alan işletmelerden biriyseniz başlarda kazancınız düşük kalabilir. Çünkü tüketicilerin yeni bir uygulamadan haberdar olup bunu kullanmaya başlaması belirli bir zaman dilimi gerektirir.

Getir Yemek Bayilik açmak ne kadar 2022?

Getir yemek bayilik kapsamındaGetir bayisi açmak ne kadar? Sorusu market, restoran ya da su satışı yapan küçük ya da büyük işletmelerin bu uygulamaya dahil olabilmek amacıyla son zamanlarda en merak ettiği ve en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır.

 Biz de sizler için bu konuyu araştırdık ve cevabını derledik. Getir’den bayilik alabilmek için belirlenen farklı miktar aralıkları mevcuttur. Bütçenize ve gelir durumunuzun büyüklüğüne göre bu aralıklardan size uygun olanı seçer ve o aralıktaki miktarda bir yatırım yaparsınız. Yine de yatırım yapılması gereken en düşük miktarın 500.000 TL olduğunun bilinmesi gerekir. Yapılacak yatırım için fiyat aralıkları şu şekilde ilerlemektedir.

  • 500.000 TL – 750.000 TL
  • 750.000 TL – 1.250.000 TL
  • 1.250.000 TL – 2.000.000 TL
  • 2.000.000 TL ‘nin üzerindeki tutarlar

Bayilik için başvuruda bulunmak isteyenlerin bu belirlenmiş aralıklardan kendilerine uygun olana göre bir yatırım yapması ve bayilik için başvuruda bulunması gerekir. Başvuruların ardından başvuru sahibinin ticari sicili ve de bayilik için başvuruda bulunduğu yerin konumu inceleme altına alınır. İnceleme sonucunda başvurusu uygun bulunanlar bayilik için kabul edilmiş olur.

Getir Yemek Bayilik veriyor mu?

Getir yemek bayilik veriyor mu? Sorusunun cevabı oldukça merak edilmektedir. Getir bayilik veriyor mu? Veriyorsa bayilik alabilmek için şartlar ne? Gibi konular oldukça merak edilenler arasında. Getir firma olarak bayilik için başvuru alıyor ve başvuruların değerlendirilmesi için başvuru sahiplerine çeşitli kriterler sunuyor. Kriterlere uyan şahıs ya da firmaların başvuruları kabul ederek getir bayiliği için kabul ediliyorlar.

Getir bayiliği için ilerleyen sistem bazı kurallar içeriyor. Örneğin bayi olmak için bir depoya sahip olmanız gerekiyor. Bu depoda ürünleri bulundurmak gerekiyor. Ürünlerin farklı farklı komisyon yüzdeleri bulunuyor ve bu yüzdelik oranlar getir tarafından bizzat belirleniyor.

Sisteme gelen siparişler depodan gönderiliyor ve ay sonunda elde edilen tüm gelir getirin kendi hesabına yatırılıyor. Getir size yüzdelikler üzerinden elde ettiğini kazancı kar olarak geri yatırıyor. Bu sistemle çalışabilecek kişiler getir bayiliği yapabilirler.

Getir su bayiliği nasıl alınır?

Getir su uygulaması getirin diğer uygulamaları ile standart gelir gider dengesinde değildir. Çünkü su uygulamasında getir büyük ya da getir yemekte olduğu gibi sepet tutarları çok fazla değişkenlik göstermez ya da yüksek meblağlara ulaşmaz.

Getir su uygulamasından bayilik almak için getir internet sitesi üzerinden getir bayiliği başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru formunu doldururken karşınıza çıkacak olan ‘’ilgilendiğiniz getir bayilik modeli’’ başlığı altından getir su seçeneğini seçmek gerekir. Diğer seçenekleri resgele işaretlerseniz bayilik başvurunuz öncelikli olarak getir su için değerlendirilir.

Getir firması ile iletişim kurmak ve bayilik almak isterseniz şu iletişim numaralarından firmaya ulaşabilirsiniz:

İlginizi çekebilir:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.