Evde Ek Gelir ve İş Bulma Fikirleri 2022

Kalem Montaj İşi İle Evde Çalışarak Haftada 500 TL Kazanç

0

Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç sağlamak mümkün. Kalem üretimi yapan fabrikalar, tükenmez kalemlerin tüm parçalarını montajını yaptırmak için elemana ihtiyaç duyarlar. Bu işi yapmaya karar verdiğinizde fabrikalar tükenmez kalemlerin tüm parçalarını sandıklar içerisinde size teslim edecekler. Size gösterilen işlem sırasına göre montajı biten kalemleri, istenildiği şekilde paketleyerek kalem montaj işini tamamlayabilirsiniz.

Kalem montaj işi küçük parçaların bir araya getirilmesi ile yapıldığı için biraz teferruat isteyen bir iştir. Ama kendi düzeninizi oluşturduktan ve pratik kazandıktan sonra çok kolay bir şekilde montaj işlemini yapabilirsiniz.

Genellikle haftalık olarak ortalama 5.000 adet kalem montajı istenir. Montaj işini tamamlayıp zamanında teslim ettiğinizde haftalık 500 TL kazanacaksınız. Firmalar, sizden memnun kaldığı takdirde haftalık olarak iş getirmeye devam edeceklerdir. Bu da demek oluyor ki, düzenli bir şekilde kalem montaj işi yaparak aylık 2.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar genellikle, hafta sonları montajı biten ürünleri teslim alırlar. Ödemenizi de teslimat anında peşin olarak haftalık yaparlar.

Evde Kalem Montaj Dolandırıcılığı

Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç kapsamında, ekonomik olarak geçinmenin zor olduğu son dönemlerde evlerde ek iş ilanlarına talep artmıştır. Özellikle ev hanımları başta olmak üzere boş zamanlarını nakite çevirmek isteyen herkes bu iş imkanlarından faydalanıyor. Talep bu kadar fazla olunca, insanların bu taleplerinden faydalanmak isteyen dolandırıcılar da hiç geç kalmadan piyasada yerini alıyor.

Bu nedenle kalem montaj işi başta olmak üzere evde iş yapmak için müracaat ederken güvenilir firmalar ile iletişime geçilmelidir. Özellikle kaparo, ön ödeme veya çok detaylı kimlik bilgileri gibi bilgiler talep eden firmalarla kesinlikle çalışmayın. Bu tür firmalar sizden böyle taleplerde bulunmazlar.

Evde Kalem Paketleme İşi Telefon Numarası

Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanarak ek gelir sağlamak isteyen herkes bu firmalarla nasıl iletişime geçeceğini merak ediyor. İnternet üzerinden evde kalem paketleme işi veren firmaların numaralarını aratarak firmalarla iletişim kurabilirisiniz.

İsim, soy isim, adres gibi bilgilerinizi firma yetkilileri kayıt altına aldıktan sonra genellikle iş olduğunda sizi arayarak haber verirler. İşin detaylarını konuştuktan sonra karşılıklı anlaştığınızda ilk işinizi alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Kalem Montajı Yapanların Yorumları

Evde kalem montaj işi yapmak oldukça kolay bir iştir. Firmaların getirdiği tüm malzemeleri size verilen talimatlara uygun şekilde bir araya getirip montaj işini kolaylıkla tamamlayabilirisiniz. Ardından montajı biten kalemleri, size söylenildiği şekilde kolilere yerleştirerek teslimata hazır hale getirebilirsiniz.

Evde kalem montaj işi birçok evde yapılan iş gibi parça başı ücret karşılı yapılmaktadır. Bu işi yapanlar yaptıkları her bir adet için ücret alırlar. Tek başına yapılabildiği gibi kalabalık bir ekip olarak bu işi yapanlar hem daha yüksek kazanç sağlamakta hem de iş bölümü yaparak daha sistematik bir şekilde çalışabilmektedirler.

Evde Kalem Montajı Şikayet

Evde kalem montaj işi yapmak istediğinizde karşınıza çok fazla firma çıkacaktır. Fakat ne yazık ki hepsi dürüst olarak bu işi yapmamakta, iş arayanları tuzağa düşürmektedir. Bu dolandırıcı firmalara denk gelenler eğer kendileri ile ilgili önemli bilgileri bu firmalarla paylaşmışlarsa, şikayet platformlarında bu durumu dile getirmektedirler.

Bu dolandırıcılar, özellikle İBAN, T.C. kimlik no gibi önemli bilgileri paylaşan kişilerin bilgileriyle bankalarda kredi başvurusu yapmaktadır. Para kazanmak için çıktığınız bu yoldan borçlu dönmek istemiyorsanız güvenilir olamayan firmalardan uzak durmalısınız.

Gebze Evlere Kalem İşi Telefon Numarası

Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç kapsamında, Eevlere işveren firmalar Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine dengeli bir şekilde dağılmıştır. Bu nedenle herkes, yaşadığı ilde eve işveren firmalarla iletişime geçerek ek gelir sağlayabilir.

Eğer Gebze’de oturuyorsanız ve ek iş yaparak kazanç sağlamak istiyorsanız çok fazla iş alternatifi olduğunu söyleyebiliriz. Eve iş gönderen firmalarla iletişime geçerek, aile ekonomisine neredeyse asgari ücret kadar katkı sağlayabilirsiniz.

Gebze de yaşayanlar için kalem montaj işinin yanı sıra farklı iş seçenekleri de mevcuttur.  Bu işler şu şekildedir: Bitki paketleme, karanfil paketleme ve çekme, davetiye yerleştirme ve zarflama, telefon kılıfı paketleme, hediyelik ürünleri paketleme, tütün sarma, patik örme, kına paketleme ve hediyelik eşya paketleme işleridir.

Bu işlerden kendinize uygun olanı seçip, ilgili firmalar ile iletişime geçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Derince’de Evde Kalem Ucu Birleştirme İşi Nerede

Derince’de yaşayan ev hanımlarının en çok talep ettiği işlerden biri de kalem birleştirme işidir. Düzenli olarak bu işi yapan ve evine katkı sağlayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Kalem üreten fabrikalarla ya da aracı firmalarla iletişime geçerek sizde kalem montaj işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.