Evde Ek Gelir ve İş Bulma Fikirleri 2022

Konya İŞKUR Evde İş İlanları

0

Konya İŞKUR evde iş ilanları ile siz de evinizin ekonomisine ek kazançlar konusunda katkı sağlayabilirsiniz. Toplu mal üreten firmalar detay ve emek gerektiren işleri yaptırmak için genellikle evlere iş veriyor.

Bu şekilde çalışmak firmaların devamlı işçi çalıştırmasından daha az maliyetli olduğu için iş potansiyeli oldukça fazla. Bu sayede evde iş yaparak para kazanmak isteyenlere de çeşitli imkanlar sunulmuş oluyor. Tam da bu nokta da işçi ve işvereni buluşturan kurum İŞKUR’dur.

İŞKUR, devlet tarafından kurulmuş ve evde iş ilanları seçeneklerini bulabileceğiniz en güvenilir sitedir. Ev işlerinden, çocuk bakmaktan bir şekilde dışarıda çalışma imkânı olmayan ev hanımlarına evden çalışmaları konusunda destek oluyor.  Konya’da İŞKUR evde iş ilanları arıyorsanız İŞKUR’un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme Nasıl Başvurulur?

İŞKUR, evden çalışmak isteyen binlerce insana farklı iş alanlarında iş bulma imkânı sunuyor. Evden çalışarak evin geçimine katkı sağlamak isteyenlerin aklına gelen ilk soru ise; ‘İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır?’ sorusu oluyor.

 • Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız ilk olarak, İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.
 • Sonrasında en yakın İŞKUR şubesine giderek sisteme kayıt olmalısınız.
 • Tüm bilgi ve belgeleriniz, İŞKUR tarafından kayıt altına alındıktan sonra paketleme işi geldiğinde kurum, başvuranın cep telefonuna mesaj gönderecek.
 • Genel olarak, kına, mandal, nikah şekeri, sabun paketleme gibi işler yapılacaktır.
 • Gelen işi kabul eden kadınlar evde 3-4 saatlik çalışmalar ile iki bin liranın üzerinde gelir elde edebilirler.
 • Ev hanımları bu sistemle iş başı para kazanacak.
konya işkur evde iş ilanları
konya işkur evde iş ilanları

İŞKUR Evde İş Veriyor Mu? Konya İŞKUR evde iş ilanları

İŞKUR, birçok alanda iş arayanlarla işverenleri buluşturan en güvenilir kurumdur. Son yıllarda hayat şartlarının ekonomik olarak zorlaması artık ev hanımlarını da iş arayışına itti. Tam da bu noktada devlet ev hanımlarını destekleyecek güzel bir proje geliştirdi. Bu projeyi İŞKUR aracılığıyla hayata geçirerek binlerce kadının evine katkıda bulunmasını sağladı.

İŞKUR’un evde ek iş projesine talep oldukça fazla. Uzun yıllardır farklı firmalar aracılığı ile kadınlar dışarıdan paketleme işi alarak evlerine katkıda bulunuyordu. Artık bu düzene, devlet de el atarak İŞKUR aracılığıyla evlere iş verip kadınlara evden istihdam sağlıyor. Ev hanımlarının evden çıkmadan, hem ev işlerini yapabildiği, hem de paketleme yapabildiği bu sisteme başvuruların nasıl olduğu ise merak konusu.

Türkiye’de tüm illerde, İŞKUR aracılığıyla evden çalışarak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kurumun resmi sayfasında yer alan adımları takip ederek sisteme kayıt

olmak. Bu sayede İŞKUR,

 • Nikah şekeri hazırlama,
 • Davetiye katlama,
 • Sabun paketleme,
 • Tel toka,
 • Kulak çubuğu paketleme,
 • Çanta katlama,
 • Kına paketleme gibi işler geldiğinde mesaj yoluyla iletişime geçerek haber verecektir.

Bu sayede ilk işinizi alıp çalışmaya başlayabilirsiniz. Konya’da ikamet eden kişiler internet üzerinden, Konya İŞKUR evde iş ilanları yazıp aratarak kısa süre içerisinde aradığı işi bulup para kazanmaya başlayabilir.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Ne Kadar? Konya İŞKUR evde iş ilanları

İŞKUR evde paketleme işi ev hanımları tarafından oldukça rağbet gören bir iş alanı haline geldi. Boş zamanlarını nakte çevirmek ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları, İŞKUR’un sunduğu bu evde iş imkanlarından sonuna kadar faydalanabiliyor.

Evde paketleme işi yaparak ortalama aylık olarak 2500 TL ile 6000 TL arasında bir kazanç sağlamak mümkün. Bu tür işlerde özellikle kalabalık ailelerin geliri günlük çıkardıkları iş sayısına bağlı olarak daha fazla olmaktadır. Siz de, Konya İŞKUR evde iş İlanları yazarak kurumun resmi sayfasında yer alan tüm ilanlara detaylı bir şekilde ulaşıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR Eleman Alımı Var Mı?

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilanlarda evde ek iş için personel alımı yapılmaktadır. Aktif çalışma hayatına katılamayan ve bu sebeple evden çalışmak isteyenlere fırsatlar sunmaktadır. İŞKUR sistemine kayıt olunduktan sonra kriterlerinize yönelik iş seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Bu sayede kendinize uygun bir iş bulabilir ve evden çalışarak aylık kazançla ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

İŞKUR evde çalışma ilanlarına ek işçi olarak başvurabilmek bazı şartların sağlanması gerekir. Bunlar;

 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak
 • 18-50 yaş aralığında olmak
 • Devlete karşı suç işlememek

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.