Evde Ek Gelir ve İş Bulma Fikirleri 2022

Tavuk Dünyası Bayilik Fiyatı

0

Tavuk Dünyası bayilik fiyatı, son zamanlarda yeni bir iş alanında faaliyet göstermek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. İlk olarak 2012 yılında faaliyete başlayan Tavuk Dünyası, bugün en popüler restoran zincirleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bundan dolayı bayi sahibi olmak, bu alanda çalışmak ve para kazanmak isteyen kişilerin de büyük ilgisini çekmeyi başarmaktadır. 46 farklı şehirde toplam 186 şube sahibi olan Tavuk Dünyası’nın bu şubelerinin sadece 25’i merkeze aittir. 126 tanesi franchising olarak bilinen sistem ile faaliyet göstermektedir. Bu nedenle bayilik satın almak isteyen girişimcilerin de ilk sıralarda akıllarına gelmektedir.

Geleceğe güvenli bir yatırım yapmak isteyen girişimciler, son yıllarda büyük zincir market ve restoranların bayisi olarak hizmet verme konusunda araştırma yapmaktadır. Dünya çapında şöhrete sahip olan Tavuk Dünyası, lezzetli ve sağlıklı yemek seçenekleri ile bilinen popüler bir restoran. Ancak yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız Tavuk Dünyası sizler için artık büyük porselen tabaklar içerisinde salata ve makarna eşliğinde servis edilen tavuklardan ötesini ifade edecek!

Tavuk Dünyası Bayilik Nasıl Alınır? Tavuk Dünyası bayilik fiyatı ne kadar?

Tavuk Dünyası bayiliği, sizler için güzel bir iş fırsatı olabilir. Bu fırsattan yararlanmak, girişimcilik dünyası içerisinde kendi adınıza önemli bir adım atmak için Tavuk Dünyası bayilik fırsatını mutlaka değerlendirmelisiniz. Ancak bu girişime atılmadan önce kendinize izlemeniz gereken yol haritanızı belirlemelisiniz. Eğer franchising yöntemi ile bir restoran bayisi sahibi olma fırsatını değerlendirmek istiyorsanız başvurabileceğiniz yerlerden biri de Tavuk Dünyası.

Tavuk Dünyası bayisi ol fırsatından sizler de faydalanmak istiyorsanız öncelikle restoran konumuna karar vermelisiniz. Bir girişimde bulunmadan önce her türlü detayı ince ince düşünmek önemlidir. İleride karşınıza çıkabilecek sorunlara karşı B, C planlarınızın hazır bulunmasını sağlar. Bu nedenle konum seçerken restoran konumunu her açıdan değerlendirmeyi, seçmiş olduğunuz bu konumun sizin aylık ve yıllık kazancınıza nasıl katkıda bulunabileceğini, Tavuk Dünyası bayisi olmak için uygun bir konum olup olmadığını değerlendirmeyi unutmayın.

Şartlar ve koşullar hakkında bilgi sahibi olmadan Tavuk Dünyası bayilik başvurusu yapmak, sizlerin kötü sürprizler ile karşılaşmasına neden olabilir. Girişimci ve başarı odaklı bir düşünce sahibi olmak, tercihen geçmiş yıllarda benzer iş tecrübelerinin bulunması, tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na ayırabilecek olmak, gerekli yatırımı sağlayabilecek finansal güce sahip olmak Tavuk Dünyası yetkililerinin Tavuk Dünyası franchise adaylarında aradığı özellikler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Bu özelliklere sahipseniz artık ön başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formunuz değerlendirildikten sonra sizinle görüşme yapılacaktır. Varsa lokasyon ziyaret edilerek gerekli fizibilite çalışması gerçekleştirilecektir. Bu nedenle ön başvuru formunu doldurmadan önce yer belirlemeniz başvuru görüşmelerinde sizin hanenize olumlu yansıyacaktır. Siz ve belirlenen lokasyon uygunsa mimari proje çizilerek gerekli ilk adımlar atılmış olmaktadır.

Tavuk Dünyası franchise başvuru formu doldurmadan önce sizlerin gerekli lokasyonu belirlemeniz, mimari alt yapı planı hazırlamanız, belirli bütçeyi elinizde bulundurmanız başvuru sürecinin daha kısa sürede olumlu yönde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Tavuk Dünyası başvurunuza olumlu dönüş yapıldığında artık hizmet vermek için çalışmalara başlamanız gerekir. Bu adımda ise işe yapı çalışmaları ile başlamalısınız. Ardından alanında profesyonel servis elemanlarını belirleme, reklam çalışmalarını başlatma, açılış tarihini belirlemeyi de unutmayın!

Tavuk Dünyası bayilik alma için gerekli olan belgeler: TC Kimlik Kartı / Nüfus Cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, iki adet başvurunun yapılacağı yıla ait vesikalık, eğitim seviyesini gösteren belge, adli sicil belgesi, vergi levhası, tapu fotokopisi veya kira kontratı, imza sirküleri, SGK belgeleri.

Tavuk Dünyası bayilik ücreti de başvuru yapmayı düşünen kişileri yakından ilgilendirmektedir. Bayilik ücretleri değişkenlik gösteriyor. Fiyat farkı tamamen açacağınız şubenin konseptine ve bölgesine bağlı olarak belirleniyor. Örneğin, bir alışveriş merkezi içerisinde yer alan Tavuk Dünyası şubesi ile bir cadde üzerindeki Tavuk Dünyası şubesini açmak farklı bütçelere mal oluyor.

Daha ekonomik ve bütçenize hitap eden fiyatlara Tavuk Dünyası şubesi sahibi olmak istiyorsanız bazı noktalara dikkat ederek bunu sağlayabilirsiniz. Orta gelirli bölgelerde şube açmak, bayinin m2 bazında genişliğini orta boyutta belirlemek, bireysel iş yapan mimarlar ile çalışmak, restoran için gerekli eşyaları toplu satın almak, reklam çalışmalarında kısa ve etkili kampanyaları tercih etmek bütçenizi yormadan bayi sahibi olma şansını size sunacaktır.

Burger King Bayiliği Ne Kadar?

Tüm dünyayı kasıp kavuran bir üne sahip olan Burger King bayilik sistemi ile yeni girişimcilere hem iş hem kazanç imkanı sunan adreslerden biri. Bayilik bedelinin için de ciddi bütçeler ayırmanız gerekiyor. Başlangıç maliyetinin 50 bin dolar olduğu konuşulduğu Burger King bayiliği almak için toplam maliyet 2.8 milyar dolara kadar yükselebiliyor.

Rekabetin oldukça yoğun hissedildiği bir restoran olan Burger King bayiliğinde ücret dışında aranan şartlar da size uygunsa başvurunuzu yapabilir, sizlere dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. Burger King’in frachise başvurularında nitelikli özellikler aradığını ve ince eleyip sık dokuyan bir firma olduğunu da unutmamalısınız.

Starbucks Franchise Bedeli Ne Kadar? Tavuk Dünyası bayilik fiyatı

Dünya genelinde sıklıkla ziyaret edilen ve kahve denildiğinde ilk akla gelen yerler arasında yer alan Starbucks, Türkiye’de kahveci açmak isteyenlere bayilik veriyor. Ancak Türkiye’de bayilik almanın ve şube açmanın en zor olduğu firmalardan birinin Starbucks olduğu biliniyor.

Çünkü Starbucks işletme sertifikalarını alan Shaya Grup şubelerin tümünü kendini kuruyor ve bayilik vermiyor. Bunun yanı sıra Starbucks franchise bedellerinin de 500 bin Amerikan dolarını aşan tutarları bulduğu konuşuluyor.

Ekrem Coşkun Bayilik Ne Kadar?

Yatırımcıların yemek sektörüne yöneldiği şu günlerde ilk sıralarda akla döner geliyor. Döner bayiliği veren firmalar arasında da yaygın olarak tercih edilen Ekrem Coşkun bayilik başvurusu arasından seçim yaparken sektöre gerekli yatırımı yapabilecek maddi imkana sahip, döner sektöründen para kazanmak isteyen kişilere bayilik vermeyi tercih ediyor.

İlginizi çekebilir:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.